![](https://perfekt-deutsch.gr/wp-content/uploads/2012/11/email.png)
![](https://perfekt-deutsch.gr/wp-content/uploads/2012/11/phone.png)
Αποτελέσματα Β2 9μηνου Goethe σε τμήμα εφήβων!
Στους 9μηνες βγήκε η ύλη του Β2 και η προετοιμασία εξετάσεων! Κάθε φορά που βλέπουμε τόσο υψηλά ποσοστά ειδικά στις παραγωγικές δεξιότητες (SC-έκθεση, SP-προφορικά), είμαστε δίπλα χαρούμενοι με την επιτυχία των μαθητών μας, γιατί η πραγματική ποιότητα του μαθήματος πάντα αποτυπώνεται καλύτερα στις δεξιότητες παραγωγής λόγου που είναι οι πιο δύσκολες!
Θερμά συγχαρητήρια!
Κέντρο Γερμανικής Γλώσσας
Σοφία Μονδρινου